Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace
 
Jak se dostanu na Rychlé Rande?
 
Nejprve je potřeba vyplnit a poslat zpět rezervační formulář. Ten stáhnete u Vámi vybrané akce, popřípadě zde . Na základě Vaší rezervace vyhodnotíme počet účastníků a nejpozději 24 hodin před začátkem akce Vám rezervaci potvrdíme.
 
 
Jak probíhá Rychlé Rande u nás?
 
Prvním krokem před samotným začátkem akce je registrace účastníků. Muži jsou pozváni o 15 minut dříve, a to především z důvodu, abychom Vás – a zejména – dámy, nenechali zbytečně dlouho čekat. Při registraci převezme každý účastník kartičku s přezdívkou, pod kterou bude během večera vystupovat, a na základě které potom pořadatel vyhodnotí vzájemné sympatie účastníků. Zároveň každý obdrží formulář, který bude obsahovat přezdívky všech účastníků, kolonku ANO a NE , a dále místo na poznámky. Večerem provází moderátor, který Vám vysvětlí pravidla, takže nemusíte mít obavy, že nebudete vědět co dělat. Během večera účastníci absolvují Rande se všemi protějšky, přičemž doba na jeden rozhovor je dle akce 5 – 10 minut. Po skončení rozhovoru pouze zaškrtnete u osoby s danou přezdívkou ANO – získal moje sympatie či NE – nemám zájem o další poznávání. Po ukončení všech rozhovorů odevzdáte formulář pořadateli, který Vám do 24 hodin pošle vyhodnocení Vašich rozhovorů – obdržíte kontakt na osoby, se kterými jste si vzájemně projevili sympatie. Další pokračování již bude pouze na Vás.
 
 
O čem mám mluvit?
 
Pět minut na rozhovor je krátká doba. Za tuto dobu skutečně nikoho dokonale nepoznáte, formou hry však můžete zjistit, zda je Vám daný člověk sympatický. Rande si potom můžete zopakovat již sami bez naší asistence a především v prodlouženém čase. V opačném případě je pět minut doba, která se dá vyplnit neformálním rozhovorem. Výhodou tedy je, že pokud si s protějškem „nesednete“, nemusíte trpět hodinu či volat kamarádce, aby Vás vysvobodila.
 
Tipy na otázky Vám přinášíme zde.
 
Čeho se vyvarovat?
 
Doporučujeme, abyste své protějšky nezaskočili otázkou na jejich skutečné jméno, či kontaktní informace. Jednak tím porušíte základní pravidlo Speed Datingu a jednak tím pravděpodobně odradíte osobu, se kterou právě hovoříte, neboť účastníci přicházejí právě z důvodů zachování anonymity a kouzla Rychlého Rande.
 
Na konec už nám zbývá jen popřát mnoho štěstí v seznamování a hlavně hodně zábavy!
 
 
TOPlist