Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O Speed Datingu
 
Historie
Speed Dating, v překladu Rychlé Rande, má svoji historii v USA a v život jej uvedl rabín Yaacov Deyo, který chtěl zvýšit počet židovských sňatků. Tento typ seznámení se velice brzy rozšířil i do jiných sociálních skupin po celých USA a následně začal pronikat do Evropy.
 
Princip Speed Datingu
Výhodou a hlavním znakem Speed Datingu je seznámení naživo, při kterém se sejdou osoby z určité, tematicky dané oblasti (heterosexuálové v daném věku, gayové, lesbičky, senioři, podnikatelé…). Ženy usednou ke stolečkům, ke kterým následně přisednou muži. Poté probíhá krátký, většinou 3 – 10 minut (předem určeno), rozhovor, během kterého mají páry možnost se poznat. Po uplynutí časového limitu se muži přesunou k dalším ženám u jiných stolečků a následuje další kolo rozhovorů. Po každém rozhovoru účastník na formuláři zhodnotí, zda nalezl k partnerovi sympatie či ne. Vyplněný formulář na konci převezme pořadatel, který následně vyhodnotí vzájemné sympatie a partnerům, kteří se vzájemně shodli, zašle e-mailem či formou sms uvedený kontakt. Seznámení probíhá anonymně, účastníci neznají svá pravá jména a z rozhovoru jsou vyloučeny otázky na osobní informace, jako je telefonní číslo, adresa, e-mail apod.
 
Kde Speed Dating probíhá
Rychlé rande probíhá vždy v předem pronajatých prostorách, které se snaží přiblížit danému tématu. Můžete se tak seznamovat v restauraci, v hotelu, v kině, na diskotéce, v přírodě…prostě kdekoli, kde je možné akci uspořádat.
 
Musím se seznámit?
Nemusíte. Speed Dating není jen seznamka, ale i hra, kterou se dá zajímavě vyplnit víkendový večer. Vezměte kamarády a přijďte se prostě jen pobavit a poznat nové tváře.
 
Zaujali jsme Vás? Podívejte se zde na kalendář akcí a přijďte si to také zkusit!
TOPlist